[]

sıkılmamak için çözüm önerileri

öncelikle hepimize geçmiş olsun, özellikle bu zor durumda işe gitmek zorunda olan herkese.

malum okullar bir aydan fazla süre kapalı. evde kafayı yememek için neler yapıyorsunuz? kitap+ netflix haricinde? oyun oynamayı yıllar önce bırakmış 30 yaşında bi abiniz olarak eski bir msi bilgisayarıma ne yüklesem sarar? yeni başlayanlar için tavsiyeniz var mı?


 
Abi bilgisayar başındaysan muhtemelen sırt, boyun ağrın vardır. Pilatese ya da yogaya başlamanı tavsiye ederim :)


  • damba  (26.03.20 11:32:37) 
yerli yabancı tiyatrolar oyun arşivlerini açtı. belki hiç göremeyeceğim yapımlara ulaşıyorum.

udemy falan bakabilirsin.
ya da dualingo'da bir dil seçip bu boşlukta B1'e bile gelebilirsin.
  • jimjim  (26.03.20 11:40:20) 
Eğer strateji seviyorsan Surviving Mars ya da FrostPunk oynayabilirsin, yok bu tür oyunlar seni sıkıyorsa Doom Eternal çıktı bizim zamanımızın oyunu :)


  • solo  (26.03.20 11:52:43) 
gün planı yapmak bence en önemlisi. oyun bile oynanacaksa bir plan dahilinde olması anlamsız içeriklere takılıp içerik zehirlenmesi yaşamanızın, iç sıkıntınızın artmasının önüne geçer.

bir sürü kaynak açıldı, konser kayıtları, filmler, dergi sayıalrı v.b.

kendinize konu belirleyip bununla ilgili içerik takibi

online eğiitmlere kayıt

egzersiz

evde uzun zamandır angarya olduğu için sallanmayan, iptal edilen işlerin aradan çıkarılması

gibi gibi uzatılabilir liste.
  • Phoebe  (26.03.20 12:22:49) 
Abi ben taa 2000'li yıllarda oynadığım bir oyunu geri yükledim, Crimsonland. Steam'de filan satılıyor. Al pişman olmazsın.


  • burka  (26.03.20 13:09:00) 
-Youtube'dan dil öğrenebilirsiniz. Alın elinize defteri kalemi not tutarak çalışın.

-Eu 4 strateji oyunu var.
  • komando kani var bende  (26.03.20 13:37:08) 
Yapboz beni oyalıyor. Fonda da ya müzik ya da önceden izlediğim bir dizi oluyor.


  • asteriks  (26.03.20 14:11:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.