Ucuz ama Güçlü Saç Tıraş Makinesi (Erkek İçin)

#evdekal'ıyoruz malum. Ben de nedense çocukluğumdan beri kısa saça alışkınım. Şimdi de kuaförü eve çağırmak vs istemiyorum. Basıcam 3 numarayı geçicem.

Bana şöyle ucuz ama güçlü (yolmayan, bozulmayan) bi makine önerir misiniz?

not: sıkı ve kalın telli saçım var.

kablosuz ile uğraşılmıyor, üstüne üslük, bir kaç istisna haricinde, en iyi markaların bile çoğu ürünün pili kısa sürede ömrünü tamamlıyor veya performansları sürekli kullanım için yetersiz kalıyor.

kablolu alın ama moser 1400'ün gerçeği pahalı sahtesi çok ve sahtesi gerçekten 5 para etmiyor. Philips HC3100'ü önerebilirim, aralık ayında almıştım, sık kullanırım oldukça memnunum.

Not:Yalnız aralık ayında 140TL'ye almıştım, şimdi fiyatı bayağı bir artmış görünüyor.
  • cursor  (26.03.20 14:30:39)
Panasonic traş makineleri de iyi. Hem ucuz hem de kalitesi iyi. Teknosadan almıştım 3 sene önce hala kullanırım

  • lasttiger  (26.03.20 14:42:19)