[]

activia probiyotik shot maya olarak kullanım

kullanan var mı? kaç litre süte yeter bir shot?
 
ben 2 tane probiyotik hapdan yoğurt yapıp, o yoğurdu buz küplerinde donduruyorum.
sonra 2 tane buz kübünü yoğurt mayası olarak kullanyorum.
10 ayrı bakteri var ilaçta.
activia probiyotiğin içeriği muhtemelen daha azdır.
  • aslindasorunumpsikolojik  (26.03.20 10:31:25) 
Shot dediğiniz minik kutu activia di mi? 5 litrelik tencere için bir minik kutu kullanıyordu babam.


  • kobuzchu kiz  (26.03.20 17:00:52) 
Bahsettiğiniz şişe shotlar (yogurt olan degil) ise onlar mayalanmaz muhtemelen; mayalansa da probiyotigi az olur bayağı.

Bunun yerine yoğurt ya da kefir tanesi alıp onları mayalamayi deneyebilirsiniz.
  • fraise  (26.03.20 20:08:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.