[]

temel ihtiyaç harici internet alışverişiniz

geçen haftadan beri arttı mı? evetse ne aldınız ve alacaksınız?
 
arttı, çok az olmak üzere stok denecek uzun ömürlü konserveler, makarna, ton balığı gibi şeyleri eve bir alıyorsam dolaba da bir tane alıp atıyorum. genelde son kullanma tarihi 2022. gerek kalmazsa açar yerim gerekirse kenarda dursun.


  • orpheus  (26.03.20 07:38:09) 
1. Hep kullandığım yüz nemlendiricisi. Bir süre almayayım dedim yüzüm çok kötü kurudu ve kızardı, almak zorunda kaldım.
2. Ne zamandır ekmek yapma işine girmek istiyordum, evde durmayı fırsat bilip bir ekmek yapım kitabı aldım.

Bu kadar.
  • silverleaf  (26.03.20 10:17:14) 
ps4 oyunu aldım call of duty
bir de evden çalışmaya başladım ve ortak internetimiz kötü, wifi sinyal güçlendirici aldım.

  • yonge and bloor  (26.03.20 10:50:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.