[]

Kripto Borsa - Limit Order - Stop Loss Karmaşası?

Merhabalar. Trader suser'lerden yardım rica ediyorum. Mesele şu ki btcturk üzerinden kendi halimde bir şeyler al-sat yapıyorum. Stop loss meselesine, sorum özelinde vakıf olamadığımdan ötürü risk alıyorum. Riskimi minimize etmek için yapmak istediğim şu:

Atıyorum 100 birimden X aldım. 105'e satmak istiyorum. Ancak 95'e düşerse de satsın. Ecnebiler buna OCO Order diyorlarmış; lakin btcturk'te yok. Bunu limit ve stop loss emirlerini kombinleyerek yapabiliyor muyum? Yaparsam nasıl yaparım? Mümkünse btcturk özelinde cevaplarsanız ziyadesiyle memnun olurum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.


 
borsalarda genelde yok ya, ikisinden birini yapabiliyorsun. Onun için API ile çeşitli botlara bağlayıp o şekilde ikisini de yapıyorlar. Bot kendi üzerinde tutuyor emri, siteye girmiyor (çünkü site 1 tanesini destekliyor) botfiyat düşüşü veya artışı görürse ona göre işlemi yapıyor.

Binance geçenlerde dediğin şeyi getirdi ama bildiğim kadarıyla. Binance'te işlem yaparak bakabilirsin.
  • nhk ni youkosu  (26.03.20 02:33:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.