[]

evinde jw double black olan var mı?

son iki duyurumun sahte ürünlerle ilgili olması paranoyanın zirvesinde olduğumu gösteriyor galiba :)

zincir süpermarketlerin birinden 70’lik jw double black aldım. bi açtım ki bilyeli kapak değil. daha önce türkiye’de aldığım tüm viskilerde bilyeli kapak vardı. internette baktım biraz ama bilgi bulamadım. evinizde türkiye’den alınma black label varsa bi bakabilir misiniz, şişenin ağzı nasıl.

netteki fiyatlara göre de epey uygun bi fiyata almışım, iyice kıllandım. şu an içiyorum ama sakat bi durum varsa şişeyi lavaboya dökebilirim hemen :)

 
Rahat rahat iç bende 35 lik var yarısından fazlasını da içtim sorun yok, bilyeli kapak değil


  • kilimanjaro  (25.03.20 23:42:28 ~ 23:42:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.