Avrupa yakası

ilk 93 bölüm sahiden çok iyiymiş. Şimdi devam ediyorum ama volkan gitti, selin gitti, şesu mu ne o gitti çok iyi yazılmış o 3 karakter gitti. Bence kolaya kaçılmış gaffur, makbule ve sait geldi. Elit-özel, güzel yazılmış diziyken şimdi karakterlerin tek kişilik şovuna döndü sanki. Burhan'ın kişiliği bile değişmiş :D Volkan geri gelecek biliyorum da, ne zaman gelecekaq? İzlemeye devam edeyim mi ya bundan sonra. Volkan geldikten sonra volkan eskisi gibi izlemesi güzel bir karakter oluyor mu? ne oluyor.

izlemeye devam et:)

diziye gelen her karakter birer mihenk tasi. cok cok iyiler. hepsinin izleyicide biraktigi izlenim ayri.

volkan 130'larda falan donecek diye biliyorum. evet volkan yine volkan. her bolum ayri bir guzel. 100'den sonra ucusa geciyor bence
  • Leonardo~Da~Vinci  (25.03.20 23:06:02)
gülse birsel’in tüm dizileri aynı baba. Dizi tuttuktan sonra yeni karakterler sokup içine ediyor tüm yapımların. Aksini görmedim ben. Nispeten en kabul edilebiliri avrupa yakası tabi. Volkan dönüyor^^ kapıcının kızı tam bir kapıcının kızı. Gaffur tam bir kapıcının oğlu. Aslında karakterler yine cuk oturmuş.

  • Tears of Devil  (25.03.20 23:44:52)
diziyi bitiren karakterler onlar oldu zaten diziyi sıradan leş tv dizisi haline getirdiler. saçma sapan dans sahneleri, bağıra bağıra espriler falan yayınlandığı dönem de sevememiştim. nerede şesunun türkü bara gittiği, volkanın sahte sitap yazdığı bölümler.

  • tantunizade murat efendi  (25.03.20 23:50:06)
Onlar gittikten sonra da dizi gayet iyi devam ediyor aslında, sadece bana göre son sezon çok kötü. Volkan 163. bölümde geri geldiğinde, hümeyra, gazanfer özcan ve sacit vs yokluğu çok belli oluyor, bence ondan sonrası kötü. sevmediğim tek sezon son sezon

  • garavel  (25.03.20 23:57:48)
Off off Volkan'ın kitap yazdığı bölüm, volkan ve kankilerinin muhabbetleri, Aslı'nın nişanlandığı bölüm, sonra yine volkan ve tayfasının maç izlerken entellerin gelip onları sanat bilmemnesi sanması, volkan aslı çekişmeleri, dergidekilerin ilk tanıştıkları bölüm, selin'in türkçe konuşmaya çalışması. Süperdi ya :D Volkancıyım ben her zaman, volkan tek başına taşıyor diziyi ama burhan gibi değil. Burhan böyle zorlama, volkan daha doğal taşıyor gibi sanki. Anlatamadım, kültürüm yetmedi ama anladınız işte :D

  • eazy  (26.03.20 00:26:33)
3. Ve 4. Sezonda dizi sezon basinda biraz toparlayıp sonra tekrar bozuyor bence. Volkan in geldiği bolumler de eskisi gibi değil çünkü humeyra gidiyor diziden. Aralarında bir husumet yaşanmış.

Sahika nin geldiği sezonun ilk bölümleri de çok komik digerleri leş. Seslere bile katlanamıyorum.
  • sonsuz  (26.03.20 01:38:05)