tivibu hakkında 2 soru

1- 30 nisan yaklaşıyor ucuz olan tarifeye geceyim dedim ama online işlemlerden olmuyor.. telefonla oluyor mu bu iş?
2- windows 7 ye gectıgımden beri net hızım yuksek olmasına ragmen sürekli takılıyor.. nerdeyse hiç izleyemiyorum gibi..silverlight güncellemesi yaptım, eski windowslarla uyumluluk moduyla da kurdum ama hala takılıyor çok sık..
ne yapabilirim çözüm olarak? bir de program kurmadan browserdan izlenebiliyordu o artık yok herhalde?

1) telefondan hat sahibi yapabiliyor. arkadasima biraz dil dokmusler ama herhangi bir zorlugu yok.

2) silverlighttan kaynaklaniyordur yine o. tamamen kaldirip tekrar kurmayi deneyin. windows 7 de sorunsuz kullanan cok fazla insan var sonucta.
  • entrapmen  (27.04.10 17:58:11)
bu arada bugun tivibu'dan mail geldi.

"Tivibu, aylık 1 TL'lik Standart ve 4 TL'lik Standart Plus üyelik paketi ile en iyi eğlenceyi size en iyi fiyatlarla sunuyor. 1 Mayıs 2010 tarihinden itibaren mevcut Tivibu üyeliğinizi, Standart Plus'ın sunduğu ayrıcalıklarla sürdürebilirsiniz. Paket değiştirmek isterseniz, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya TTNET Online İşlem Merkezi'nden (www.ttnet.com.tr) işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz."

kisaca online islemler sayfasindan da yapilabiliyormus.
  • entrapmen  (29.04.10 00:38:53)