[]

rus dublajı ayıklama

selam, bir italyan filmi izliyorum. dublaj var üstte ruslar sağolsunlar. çeşitli oynatıcılarda açtım. fakat italyanca orjinali altta baskılanıyor üstte rus abisi konuşup duruyor. rus dublajı kapatamıyorum yada ayıramıyorum.

bu işi yapacak bir program var mı ?

esenlikle kalınız.

 
Eğer farkı ses kanallarındaysa oynatıcınızdan ses ayarlarından seçebilirsiniz. Yok gömülü sesse ayırmak mümkün değil.


  • Ufuk  (24.03.20 22:38:19) 
ses ayarında tek kanal var. dolayısıyla iki kanal olsa italyancayı seçeceğim ama müsade etmiyor. lakin gömülü gibi de değil.


  • su aygırı  (24.03.20 22:42:09) 
Km player indir iki kanaldan birini kapat, muhtemelen farklı ses kanalları vardır


  • olaylar olaylar  (25.03.20 01:36:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.