Maymun gibi dolaşıyoruz yok mu berber ?

İş çığrığından çıktı arkadaşlar! Berberler kapandı ama artık dayanılacak gibi değil.

Nasıl yapıyorsunuz bu berber mevzularını ?

  • Techsavvy  (24.03.20 19:49:56)
hic kimse kendi sacini kesemeyecek kadar yeteneksiz degil bence. en kötü ailenizden ya da arkadaslarinizdan birinden rica edeceksiniz.

cok cok basit ayna ile arkalari kesebilirsiniz.
  • duygusuzromantik  (24.03.20 20:05:32)
Enseyi alsan yeter.

  • diffarentiationation  (24.03.20 20:15:04)
Devamlı bir berberin yok mu? Ara eve gelsin

  • etna  (24.03.20 20:35:27)
yanları 3 üstleri 4'e vur 1.5 ay idare eder.

  • false pretension  (24.03.20 21:05:13)
vaka sayısı artmadan kestirerek kısalttım saçları çok şükür.

edit: ama sonrasında ne yapacağım bilemiyorum. evde tekim :d.
  • fezagezgini  (24.03.20 21:31:10 ~ 21:32:53)
dolaşmadığımız için sorun olmuyor.
ayrıca berberler kapanalı daha 1 hafta olmadı.

  • jimjim  (24.03.20 22:12:31)
Jimjim; kardeş sen dolaşmıyor olabilirsin ama henüz sokağa çıkma yasağı ilan edilmedi ve fabrikalar hala açık. Bizler 20 30 kişi aynı servis aracına binip mesaimize hala devam ediyoruz.

Ayrıca berberler kapanır mı diye müneccime telefon açmadım. Yani neredeyse 20 günden fazla oldu en son traşım.

Te allaam ya
  • mahseryerikalabaligi  (25.03.20 01:01:53)
abi neden kızıyorsun peki?
yolda sokakta kimse yok kötü dursa nolacak saçın diye yaklaştım olaya.
ya da dedikleri gibi evde kendin kesmeye çalışsan, kötü de olsa yine çok kimse yadırgamaz.
  • jimjim  (25.03.20 01:43:38)
Ben bunun sakalla ilgili olan sorununu yaşıyorum. Saçımı zaten tarayan eden biri değilim, düzensiz gezdiğim için hep çok takmıyorum da, en son 1,5 ay önce falan berbere gittim, sakallarım uzadı tam gidecektim hastalık mastalık derken gitmedim. Şimdi de berberler kapandı.. Evde sakal tıraşı için makine de yok, yeni almak da istemiyorum. Düz jiletle de giremem 2 aylık sakala. Ne yapsam diye düşünüyorum :/

  • nundu  (25.03.20 02:24:43)