[]

en basit zararsız reçetesiz antidepresan?

bu ara herşeye sinirleniyorum ve tekrardan normalleşmek için 1-2 aylığına bi antidepresan kullanmak istiyorum. doktora gitmeden almamak lazım ama benim durumumda olanlar ne kulanıyor genelde ? bilen yazabilir mi?
 
doktora git.

ilk olarak antidepresanlar iki günde seni iyi hissettirmez. etki göstermesi 2 ile 4 haftayı bulur. sinirin neden kaynaklandığına da bakmak gerekir bir kaygı sonucu mu yoksa belki de sadece şeker hastası olabilirsin ? benim aklıma gelmeyen onlarca sebep daha olabilir.

antidepresanlar her insanda aynı etkiyi göstermiyor. yani birine iyi gelen sende etkili olmayabilir.

mhrs üzerinden genel psikiyatri randevusu al, sigortan varsa ücretsiz olacak. yoksa da hastanede cüzi bir ücret alacaklar. bir uzmandan faydalanmış olacaksın ve uğraşmana değer.
  • orpheus  (24.03.20 18:51:09 ~ 18:52:59) 
papatya çayı, kedi otu


  • senolll  (24.03.20 18:51:24) 
katmer, antep katmeri <3
hafif ısıtıp tercihen kavaltıda yiyince pamuk gibi oluyorsun, sinir stres kalmıyor, hayatı çok sevmeye başlıyorsun. ciddiyim, dene.

  • pati  (24.03.20 19:00:37) 
ben 7-8 değişik antidepresan kullandım, en az yarısı 1-2 günde etki etki.
doktor bile ilaçları değiştirerek sana uygun ilacı deneme yanılma ile bulabiliyor.

  • aslindasorunumpsikolojik  (24.03.20 20:07:20) 
ofkeyi atmak icin spor :) az once bi arkadasa da onerdim.

antidepresan kullaniyorum, ilacimi aliyorum, sporumu yapiyorum. ve size spor oneriyorum. uzerinizdeki enerjiyi sporla atabilirsiniz.

www.youtube.com
  • damba  (24.03.20 20:42:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.