[]

Tablet tavsiyesi

Kurumca bir süre uzaktan çalışacağız malum salgın durumları.
Bunun için 20 kadar tablet alınacak. Kalemli olması önemli hatta kalem hassasiyetinin iyi olması da da önemli bizim için. Seri şekilde not alma, fotoğraf üzerine çizim yapma vb.
Bu konuda tavsiyeleriniz varsa bekliyorum dostlar


 
Tablet konusunda klasiktir ama iPad rakipsiz. Hele ki Apple Pencil ile birlikte verimliliği tavan yapıyor. Çok memnun kalırsınız.


  • bir fincan kahve ile film izlemek  (24.03.20 17:23:44) 
eğer karakalem çizim üretip satan bir şirket değilseniz tablet almayın.

150 kişilik bir şirkette çalışıyorum hepimizin bilgisayarında tablet, dokunmatik ekran ve dokunmatik kalem var - hp hepsi. Ne yazık ki kimse kullanmıyor. Ne not alırken ne çalışırken klavyeden daha verimlisi yok. Kalem ne yazık ki veri girişini de yavaşlatıyor.

Başta ben de çok kullanmaya çalıştım ama olmuyor. Artık kimseyi de kullanırken görmüyorum.

yatırım yapacağınızı düşündüğüm için yazdım. paranız cebinizde kalsın. eğer illa harcayacağım diyorsanız biz hp den memnunuz. i5 8 gb ram olan modeller.
  • ozdek  (24.03.20 17:25:33) 
ipad. android tarafında ise s-pen ile samsung.


  • delidir yakalayin  (24.03.20 17:28:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.