[]

Adobe Reader

Belge açıldığında sağ taraftaki araçlar sekmesi görüntülenmesin istiyorum nasıl yapılır? İnternetten epey baktım ama hep eski sürüm için çözüm var yeni sürümde bulamadım.
 
ctrl + k ile tercihlere gir. araçlar sayfası geçerli durumunu hatırlayı seç. araçlar sayfasını kapatınca öyle kalacak.


  • Goldstein  (24.03.20 16:52:15) 
Tercihlerde yle bir seçenek bulamadım, “belgeleri yeniden açarken en son görüntüleme ayarlarını geri yükle” var ancak bunu denedim olmuyor.


  • thin capitalization  (24.03.20 17:09:04) 
i.hizliresim.com

bende böyle görünüyor hocam. sizin versiyonu bilmiyorum.
  • Goldstein  (24.03.20 20:49:49) 
i.hizliresim.com

Bende de böyle hocam, şu basit şeyi bulamadım kaç gündür.
  • thin capitalization  (25.03.20 18:49:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.