[]

spor yaptıktan sonra nefes darlığı

arkadaşlar dün gece spor yaparken zorlama bir hareket sonucu nefes darlığı yaşamaya başladım ve nefes darlığı devam ediyor. birkaç hafta önce de benzer bir şikayetim vardı daha sonra düzelmişti fakat şimdi tekrar yaşadım aynı sıkıntıyı. evden de dışarı çıkmıyorum nedir sizce bu?
 
allerjiden dolayı olabilir.


  • diffarentiationation  (24.03.20 15:30:00) 
Evin havasız olabilir. Odanı havalandır biraz.


  • maxim gorki  (24.03.20 16:09:13) 
Kimi zaman psikolojik bile olabiliyor. Mesela nefesi esneyerek alma ihtiyacı gibi.


  • zekicalik  (24.03.20 17:15:38) 
@sting merhaba ben de bir donem bu sorunla karşı karşıya kalmıştım.Nedeni kan seviyemin 4.6 seviyesi kadar dusmesiymis.Tabi hepimizin farklı sebepleri olabilir ama ben yurusem dahi nefes nefese kaliyordum o donem de.


  • zeyna  (24.03.20 19:01:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.