Starbucks Sumatra'cıya online alınabilecek kahve önerisi

merhaba. normalde sürekli starbucks sumatra içiyorum, hatta bağımlı olabilirim. diğer kahveler kesmiyor. malumunuz starbuckslar kapandı, online satışları da yok. bu kahve işinin piri olan firmalardan, çok bilmem ama yanlışsam düzeltin lütfen, segafredo, julius meinl, illy, douwe egberts gibi firmalardan hangi kahveyi (hangi markanın hangi çeşidi) satın alsam beni tatmin eder ve almamı önerdiğiniz web sitesi var mı? teşekkür ederim.

"Sumatra:
Tadım Notları: Topraksı ve isli lezzet
Bu kahveyi neden bu kadar çok seviyoruz? Bu kahve, neredeyse hiç asidite (keskinlik) içermez ve yoğunluğu ile ağzınızda tam anlamıyla kalıcı bir tat bırakır." - starbuks web sitesi

bol kavrulmuş topraksı bir kahve, endonezya kahveleri bulman lazım. tchibo, taft gibi üreticilere bak derim; 3. nesil kahvecilerinkiler istediğin gibi tokluk yaratmaz. alternatif olarak afrika kahvelerini de deneyebilirsin, en yakın topraksılar onlar.

  • Bruce  (24.03.20 14:30:59)
kömürü toz haline getirip üstüne sıcak su dökün

  • we are floating in space  (24.03.20 14:45:17)
tchibo'nun tüm kahvelerini denedim, güzel olanlar var ama sumatra doyumunu vermiyorlar.

  • sekerse tehlike  (24.03.20 14:55:22)
www.kahvefabrikasi.com

Full city plus kavrum derecesini seçin
  • sen de git sen de unut  (24.03.20 15:43:12)