[]

8-0 ı unutma tribün bestesi

kafayı yiyecem.

Youtube da sadece şu sözlü olan beste var

92-93 sezonunda
siyah beyaz şampiyonluk yolunda
hatırla ne olmuştu Ankara'da
8-0 ı unutma

oysaki ben bu tezahüratı şu şekilde duymuştum ilk

Yağmurlu bir Ankara akşamında
iki takım şampiyonluk yolunda
hatırla ne olmuştu Ankara'da
8-0 ı unutma

bir de bu tezahüratın müziği bildiğim kadarıyla İlhan irem'in ama malesef hangisi olduğunu bulamadım.

Bilen var mı?

 
Orjinal inönü versiyonu
www.facebook.com

  • kanlakarisikyagmur  (24.03.20 14:01:25) 
8-0 ı unutma. Hmm. Kadere bak:)


  • renegade  (24.03.20 14:06:25) 
Buna marş yaptılarsa çok acı. Cehaletin marşı adeta. O maç 1-0 bitse galatasaray yine şampiyon olacaktı. Bu arada Beşiktaş Ankaragücü'nü 6-0 yendiğinde Galatasaray camiasının anladığını hatırlamıyorum. Cehalet kötü şey ve günümüzde bahanesi yok.


  • 1cay  (24.03.20 15:12:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.