[]

The platform iç bayıcı bir film mi

Zaten moraller bozuk bir de bunu izleyip içimizi sıkar myız iyice
 
Aynen. Az önce bitirdim. Çok beğendim. Şiddet ve rahatsız eden sahneleri falan düşündüğümüzde moral bozukken izlenmemesi yerinde olacaktır.


  • istanbul beyefendisi  (23.03.20 23:49:11) 
İzleme


  • elorelia  (24.03.20 00:16:49) 
İnsan doğası üzerine gerçekten çok başarılı bulduğum bir film.


  • synax  (24.03.20 00:30:07) 
ben beğendim.
bence the hunt daha güzel ama.

  • ozdek  (24.03.20 01:47:59) 
Filme, konusuna bakış açınıza bağlı. Ben bayıldım, sıkmadı aksine pür dikkat izletti.


  • erty_ksk  (24.03.20 10:33:21) 
eğlencelik bir film, sıkmadan izleniyor. yirmili yaşlarındaysan daha çok seversin.


  • sir gawain  (24.03.20 11:09:47) 
Güzel bir film, izlerken sıkılmazsın. Bitince de ne oldu anlamazsın.


  • valarmurgulis  (24.03.20 15:48:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.