[]

ucus bileti tazmini

merhabalar,

santiagodan buenos airese binisim reddedildi sinirlar kapandigi icin, ve havayolu sirketine bir türlü ulasilmiyor, telefonlara cikmiyorlar, maillere cevap vermiyorlar vs.

Internette bayadir reklamini gördügüm siteler var, bilgilerini veriyorsun (mesela refundor.com) sadece E-mail adresini ve telefonunu istiyor ve sana lafta hakkin olan ucus kompanse ücretini gönderiyor (herhalde davayi aciyor ya da dilekceyi o gönderiyor onun bi kismini alip bana gönderiyor vs.)böbrek avi gibi geldi, internette de yapan gercek kullanici bulamadim belki iyice arastiramadigimdan mi bilmiyorum.
Kisacasi daha önce böyle bisi duydunuz mu yaptiniz mi?

 
dediğin şey tazminat. ben anadolujetten böyle tazminat aldım coronadan çok önce bir uçağımın günü değiştiği için. her şirketin claim kısmı oluyor ona dilekçe vermen/form doldurman gerekiyor.

senin durumunda sınırlar kapatılmış zaten ücret iadesi yapmak zorundalar. böyle mücbir sebeplerde tazminat vermiyor şirketler. durup dururken sefer iptal ederlerse falan anca. onun da gün sınırı var.
  • argent dawn  (24.03.20 22:52:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.