Hayat ne zaman normale döner tahminen?

Sb.

Haziran-temmuz gibi normale dönmeye başlar diye düşünüyorum. Ama bu salgın süresince baya fazla yıpranacağız bu yüzden gerçekten bu günlerinin etkisinin geçmesi anca seneyi bulabilir :(

  • GoodMorningTeacher  (23.03.20 23:21:46)
Ağustos...
Ancak tekrar kış geleceği için vakalar devam edecektir, aşı bulunmazsa sonumuz iyi değil.

  • livaneli_kadir  (23.03.20 23:23:13)
hollanda'da karantina haziran'a kadar uzatılmış. bizim avrupanın gerisinden geldiğimiz düşünülürse yaza kadar hatta kışa kadar böyle devam edilebilir. allah yardımcımız olsun.

  • condom kurşunu  (23.03.20 23:27:01)
1-2 aya kadar normalleşir bence. temmuza ağustosa uzarsa ekonomik olarak hayatta kalamaz insanlar.

  • xvyz  (23.03.20 23:32:06)
mayis sonu haziran başı.

  • lata  (23.03.20 23:59:09)
Nisan marttan kotu olur. Mayis nisandan iyi olur. Sonra iyileserek gider bence.

  • icim urperiyor  (24.03.20 00:10:42)
benze salginlar bir fikir verebilir. 1900lerin basindaki ispanyol gribi 2 yil surmus, su anki salginin babasi SARS salgini kasim 2002'den Mayis 2004'e kadar surmus. yanlis hatirlamiyorsam asi 18.aydan sonra bulunmustu.

mevcut virusun sars'tan daha hizli yayilan bir virus oldugunu dusunurseek, asi bulunmadigi takdirde seneye yaza kadar bu sekilde devam edebilir. tabi asinin bulunmasi bu sefer daha hizli olabilir.
  • crucio  (24.03.20 01:11:50)
sirkette yeni toplanti yaptik. simdilik gorunen iyi senaryo haziran ortasi, kotu senaryo eylul dediler.

  • cooperr  (24.03.20 01:19:14)
Ben temmuzda bu olayın gündemimizde düşeceğini tahmin ediyorum. Eğlence, tatil, özgürce dışarı çıkmak gibi alışkanlıklarımizi geri kazanırız. Ancak oluşturduğu ekonomik yaraların etkisi bir süre devam edebilir.

  • biseysorcaktim  (24.03.20 08:26:56)