[]

Samimiyet

Samimiyetten gebertecek bir film izlemek istiyorum. Eski ve kült türk filmleri de olabilir.

Bir zamanlar Anadolu'da
A ay
Sevmek zamanı
Küf (beğenmedim)
Masumiyet

Son izlediklerim.

Kış uykusu ya da ahlat ağacı filmi nasıl mesela, çok uzun diye üşendim ama siz beğendiniz mi?

 
Ahlat ağacı çok çok güzel.
Bal
Duvara karşı
Agır roman
  • deer hunter  (23.03.20 23:01:20) 
intouchables


  • onkiloversemtamamım  (23.03.20 23:02:12) 
Ahlat ağacı çok güzel. 2 kez izledim. Üşenme, izle :)


  • irene  (23.03.20 23:08:59) 
"sivas" hem fazla samimi hem güzel bi türk filmi. onun dışında madem reha erdem demişsiniz korkuyorum anne, beş vakit, kaç para kaç öneririm.


  • semaforo de medianoche  (24.03.20 00:38:25) 
Yozgat Blues


  • olaylar olaylar  (24.03.20 01:01:24) 
samimiyetten kastın ne? iyi kalpli karakterler mi?


  • semitika  (24.03.20 01:07:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.