[]

Hava Nemlendirici Zararlı Mı?

Bir tane alıp rahatça uyumak istiyorum, ağzım dilim kurumadan.
Biraz üstünkörü araştırınca “aman” diyenler var, sebebi zararlıymış, çünkü bakteri üretiyormuş.

Bunları bir kenara bırakırsak, kullanan var mı?
Zararlı mı sizce?

 
Nem oranını ideal aralıkta tutmak çok iyi olur ve fakat bu kettle gibi çalışan makinelerin temizliği fazla yapılmıyor hatta söküleneyen parçalar olduğu için yapılamıyor. Çok riskli hele yazın da kullanılan serinleyici fıskıyeler, kafelerde falan görürsen kaç. Açığa su koyun cama yıkarsınız 60derecede. Bir de tavsiyem nem ölçer. Çok maliyetli değil. Pencereyi açmak havalandırmak da nemi artırabilir


  • gatherer  (23.03.20 13:48:01) 
bu urunlerin kolayca cikarilip temizlenebilen cogunlukla metal aksamli olanlari var. onlari alip duzenli temizlerseniz, sorun olmaz.

ama once kurulugun sebebinin nem oldugundan emin olun. yani once bir nem olcer ile odanin nem oranini kontrol ettikten sonra kullanabilirsiniz.
  • tanaka  (23.03.20 14:29:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.