[]

Bu cilt durumu nedir

Selamlar, babamda söyle bı durum çıktı ama malum hastaneye gitmek çok riskli. Bunlar ne olabilir. Bacakların alt bölgesinde ve ayakta.

Yakından : i.hizliresim.com


 
bir sıkıntısı mı var? kaşınma var mı?


  • istanbul gecesi  (22.03.20 22:39:01 ~ 22:39:33) 
Kasıniyor


  • art vandaley  (22.03.20 22:41:08) 
Egzama sanırım. Bir süre bepanthol sensiderm deneyin, sorun yaratmaz. Geçmezse cildiye. Panik yapmayın ama. Bir de babanız stres yapmasın.


  • prole  (22.03.20 22:54:47) 
evde kedi varsa mantar da olabilir


  • mamu  (23.03.20 11:57:46) 
mantara benziyor.

www.aysetolga.com
  • eeb  (23.03.20 12:13:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.