2 aylık siyam kedisi için mama önerisi

Bir arkadaşımın evine yeni bir siyam kedisi gelecek. Mama olarak ne önerebilirsiniz?

Bütçe sorun değilse pro plan veya Royal canin olabilir. Fiyat ve kalite olarak orta halli kalitede temizmama da iyi, zaten onun altında mama alma bence. Hepsinin ortası matisse de iyi :).

  • Topalordek  (22.03.20 21:24:46)
Biz N&D kullanıyoruz, memnunuz. Muadili Hill's diyebiliriz. Bir alt segment mamaları ise ProPlan, Royal Canin. Paran varsa ilk yazdıklarımı, o kadar yoksa ikinci cümledekileri, "o kadar da beni zorlar" dersen temizmama.com'dan ortalama bir mama alabilirsin.

  • prole  (22.03.20 21:50:20)
Yavru olduğu için sindirim sitemi ve dişleri daha tam gelişmedi.
O yüzden mutlaka yavru kedi maması kullanmalı.
Marka olarak içeriği bakımından, royal canin mother&baby care öneririm. En az 6-7aylık olana kadar kullanabilir.
  • artci sarsinti  (23.03.20 00:01:00)
Her zaman royal canin ile besledim. Simdi 11 yaşında bi siyamım var hala dipçik gibi (:

  • goochie goochie  (23.03.20 08:52:20)