[]

evde spor yapma uygulaması, android

ücretli olabilir.

spor salonları kapandı malum, evde tıkıldık kaldık. telefon bir işe yarasın bari diyoruz.

tavsiyesi olan var mı?

evde hiç spor aleti yok bu arada.

 
freeletics'e bir bak bence


  • passion rules the game  (22.03.20 17:56:45) 
nike traning kullanıyorum ben. hatta instagramda bile bir ton hareket bulabilirsiniz kendi ağırlığınızı kullanarak yapabileceğiniz.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (22.03.20 19:43:24) 
bir barfiks barı ve freeletics iyidir


  • argent dawn  (22.03.20 20:05:03) 
Gül kılıç var instagramda. Ücret karşılığı size amacınıza göre program yazabilir. Gulsjourney hesabı.


  • curukturpkokusu  (22.03.20 21:08:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.