Krutt N95 maske güvenilir mi ?

Biraz çakma gibime geldi.
Test Raporu var ama raporu veren firma ile alan firma aynı gibi.
www.krutt.com.tr

Gibisi biraz fazla. Esenyurt'ta bir merdiven alti firmanin isi kilifina uydurmaya calismasindan baskada bir sey degil.

  • bosver nicki  (22.03.20 17:11:13)
Web sitesi biraz basit ama maskelerin güvenilir olduğunu düşünüyorum. N95 mikron standardıdır fazla komplike bir şey değil Zaten test raporuda var şirketin adreside var hepsi bakanlık denetimindedir.

  • acebi  (22.03.20 19:38:02)
buna ben de merak edip baktım bir süre. testi yapan şirket ile maskeyi üreten şirket aynı adreste. kendi testlerini yapıp uygundur demişler. ne kadar doğrudur bilinmez ben güvenemedim. tabi firma kendi kalite kontrolü için testler yapmalı ama sertifikasyon için böyle testler bağımsız kuruluşlarca yapılmakta.

  • argent dawn  (22.03.20 20:06:59 ~ 20:07:58)
Neopren kumaştan yapılmış sanki, bana pek mantıklı gelmedi. Motosiklet maskesi al tak o zaman ne gerek var ventilli sertifikalı, karbonlu vs özel maskelere?

  • John Bloor  (23.03.20 08:48:33)