[]

eczacının dediği doğru mu?

doktor 4 kutu monovit d3 50000 ui/15 ml yazmıştı. eczacı sigorta (sgk) bir kutu ödüyor diye bir kutu devit d3 50000 ui/15 ml verdi. eczanın dediği sigorta bir kutu ödüyor ifadesi doğru mu?
 
varmış öyle durumlar... başka bir ilaçta bana da oldu. bittikçe tekrar yazdırmak gerekiyor ya da rapor yazılması gerekmiş galiba.


  • late viper  (22.03.20 16:18:16) 
Raporlu ilaçlarda 3 aylık doz yazılıyor. Ancak ilacın ilk kez kullanımında, yan etki ortaya çıkabileceği ve ilaç kullanımının bırakılabileceği gerekçesiyle SGK 1 kutu ödüyor. İkinciyi almaya gittiğinizde 3 aylık doz ödeniyor.


  • Mirket  (22.03.20 16:28:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.