[]

kronik hastalar ve ilaç alma

Babam hepatit d hastası. aylık olarak interferon ilacını doktordan alıyor. Şimdi son bir ilacı kaldı. haftaya doktora gidip bu ilaçları yeniden yazdırması gerekiyor. Acaba bu ilaçları nasıl alıcaz şimdi?

Yaş: 57

Sağlık bakanlığını aradım ama 112, 155 ya da eczaneyle görüşün dedi.

 
raporluysa otomatik eczaneden alınıyor


  • jamswety  (22.03.20 13:49:46) 
Raporu varsa doktora gitmeden direkt eczaneden alabilirsin +1

Rapor sureleri uzatildi ce eczaneden direkt alinabiliyor
  • exlibris  (22.03.20 15:42:49) 
Rapor bir heyet tarafından mi alınan bir şey? Eğer öyleyse öyle bir rapor söz konusu değil.


  • anti-kahraman  (22.03.20 22:33:06) 
Heyet değil, tek bir doktor da ilaç raporu verebiliyor. Babanızın e-devlet şifresi varsa oradan bakabilirsiniz raporu olup olmadığına, ilaç raporlarım diye bir kısım var. Rapor varsa eczaneden ilacı alırsınız.


  • opucuk baligi  (23.03.20 10:42:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.