[]

uygun fiyatlı kedi kumu önerisi

sb. kalın-ince taneli olayından da çok anlamıyorum. uygun fiyatlı ve kedi için sağlıksız olmaması önemli.
 
çam pelet'i denilen bir olay var. talaşın preslenerek boncuk boyutunda paketlenmesi ve kedi kumu olarak kullanılması anlamına geliyor. deneyebilirsiniz. sağlıklı, ucuz ve temiz.

ama alışıldık bir kum istiyorsanız, bana yakın petshop'tan 5lt'sini 12 liraya temin ettiğim mycat marka kumu öneririm. yavru ya da genç bir kedi ise ince taneli olanını kullanabilirsiniz.

www.google.com

bir de kedi kumu paspası denilen başka bir nane var. onu da kum kabının önüne koyarsanız patisindeki kumların dağılmasını bir nebze azaltmış olursunuz.
www.google.com
  • biseysorcaktim  (22.03.20 13:06:50 ~ 15:06:20) 
Pro line fena değil. Vancat iyi topaklaniyor ama çok ince evde heryere dağılıyor.


  • Topalordek  (22.03.20 14:53:32) 
Hepsiburada: lindocat.

Pisipisi kullaniyorduk, bu yari fiyatina ve cok guzel kum
  • bradshaw  (22.03.20 20:48:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.