seo ayarı

merhaba sevgili dostlarım

internet siteme google ads üzerinden reklam veriyorum üç aydır.

ilk iki ay hiç sorunum yoktu ama son 3 haftadır alakasız telefonlar almaya başladım.

şöyle örnek vereyim.

mesela ben yumurta satıyorum insanlar beni elektrik borcum kaç para diye arıyor.

seo ayarları çok kompleks biliyorum şirketler buna tonla para da harcıyor.

yine de belki bana bir kaç öneriniz yardımınız dokunabilir.

siteyi wordpress üzerinden yaptım. yoast seo premium eklentim var. google ads keywordlerim var. ama bir yerlerde büyük bir sorun da var.

her şeyi kendi kendime yaptığım için böyle oldu. hiç anlamadığım işler bunlar çünkü.

şimdiden çok teşekkür ederim.

İnsanlar hangi anahtar kelimelerle sitene geliyorlar onlara bak, o listenen sayfanın başlık, metin vb hzmetlerine göre değiştirmek zorundasın. Önce sorunu anlamak lazım.

  • kaset  (21.03.20 23:00:24)