[]

Piyano parçamı değerlendirir misiniz?

Bir sanatçı arkadaşımla ortak bir kitap ve albüm çıkarmaya karar verdik 14 şarkılık.

İlkokul, ortaokul, lise çağlarında çocuklar da çalacaklar bu parçaları bir yandan.
ama kitaptan ziyade, şarkıları spotify'a koymak istiyoruz. dizi ve filmlerde de kullanılabilir diye düşündük.

insanın hayat yolculuğunu anlatan bir seri bu. 14 parçadan bir tanesi şu "yalnızlık" olacak benim bestelediğim. bunun dışında doğum, yas, mutluluk, akış vb. 13 durak daha var.

www.facebook.com


fikirleriniz ışığında bu parçada bişeyleri değiştirebilirim.
teşekkürler.

 
Çok güzel olmuş, elinize sağlk


  • pislick0  (21.03.20 23:52:35) 
Ben de beğendim.


  • oylesine sordum  (22.03.20 01:35:43) 
çok güzel olmuş gerçekten. yolunuz açık olsun. bayık türk dizilerine vermezseniz çok iyi olur :)


  • sevilen progressive türkücü  (22.03.20 02:46:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.