[]

net soru: sevgilinizle göüşüyor-buluşuyor musunuz şu ara?

Aynı evde yaşayanlar ve uzak ilişki yaşayanlar haricinde sorum:
Büyükşehirde yaşayıp, yakın mesafelerde olup, gün aşırı görüşen ve birbirine arada kalmaya giden çiftler; görüşüyor musunuz?
Ben napmalıyım bilmiyorum...Adam tek başına ve depresyona girmek üzere şu ara, annesini kaybetti ve tek başına yaşıyor.
Ablam da biraz anksiyeteli sevdiceğimi eve çağıramıyorum...
Özledim de ama bir haftadır dikkatle karantinadayız. O ise haftanın altı günü dükkanında kadıköy'ün göbeğinde :(

Napayım?

 
internetten görüşün o şekilde yanında olun bence. en mantıklısı bu.


  • durme  (21.03.20 16:03:17) 
kiz arkadasim yabanci, sokaga cikma yasagi falan gelirse akli cikar diye ben 10-12 gundur onun yanindayim, kalmaya da devam edecegim gibi gorunuyor. ilk vaka aciklandigi gun tasi taragi toplayip yerlestim yanina. "lutfen sktir git biktim artik" demedigi ya da durumlar duzelmedigi surece ayrilmayi dusunmuyorum.

ortalama 3-4 gunde bir market alisverisi icin cikiyoruz disari. muhatap oldugumuz/gorustugumuz kimse yok. virus kapsak da baskasina bulastirsak da markette ya da markete giderken/marketten donerken yapariz bunu. onun haricinde bir sey yok.

ben zaten internet uzerinden calisiyorum, okul da uzaktan egitime gectigi icin burnumuzun dibindeki markete gitmek disinda disariyla hicbir isimiz kalmadi.
  • der meister  (21.03.20 16:07:18) 
Sevgilim yok ama olsaydı beni sevdiğim kişiden ayrı düşürebilen şey bu virüs olmazdı. Yanına gideceksem orta çağ şövalye zırhı giyer yine giderdim.


  • eazy  (21.03.20 16:43:22) 
Dışarıda görüşmüyoruz. Arabada 5-10 dakika muhabbet edecek olsak birbirimize dokunmuyoruz. O annesine benden virüs taşıyabilir ya da tam tersi olabilir çünkü.


  • inawen  (21.03.20 16:55:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.