[]

iMac bilgisayarda klavye yok, nasıl oturum açacağım.

Birden fazla klavye kullanıyorum, iki tane iMac mevcut. Birden fark ettim ki bilgisayarların birisinde klavyelerin hepsinin bluetooth bağlantısını koparmışım. Fakat bilgisayarda oturum açamıyorum. Evde hiç usb klavyem yok. Bilgisayarda sadece mouse bağlantısı var. Bu şartlar altında ben nasıl oturum açabilirim?

Ekran klavyesi gibi bir şeyi nasıl açacağım?


 
bağlantısını koparsan da mac'i kapatıp keyboard'un yanındaki açma tuşuna basıp mac'i çalıştırırsan imac'in algılaması lazım klavyeyi.

usb filan bağlıysa onları tamamen çıkarıp deneyin demiş mesela burada,

apple.stackexchange.com
  • aziz dostum jack  (21.03.20 01:59:52) 
einizdeki bluetooh klavye baska bir yere bagli mi ona bakin, iphone, ipad filan her seyin bluetoothunu kapatin ve iMaci tekrar baslatin

klavyenin kesif modunda oldugundan emin olun, o baglanir
  • yoggi  (21.03.20 04:14:28 ~ 04:17:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.