[]

böbrek taşı için Gilaburu Suyu

işe yarayacağına ikna oldum, birkaç litre alacağım ama hepsiburada'da satılan mıdır almam gereken? Kayserili ya da bu işi bilen deneyimleyen varsa nereden almam gerekir?

internetteki şu www.hepsiburada.com


 
ben aktardan almıştım, baya iyi gelmişti. adam aynı şişenin sahtesinin yapıldığını söylemişti (hatta bi tane yanında numune olarak tutuyormuş, gösterdi) ben bu tarz alışverişlerde online olana güvenemiyorum nedense, linke bakmadım ama iki üç sene önce benim aldığım 30 lira civarındaydı sahtesinin yapılması mantıklı yani. bence eşten dosttan sordurup ya da memleketten bi tanıdığa güvenilir aktardan aldırmak daha doğru.


  • bidakikanizialicam  (21.03.20 01:44:26) 
evet öncelikle işe yarıyor, böbrek yetmezliği çeken babamda dahi işe yarıyor (kan değerleri, diyaliz sonrası durumu vs.). ve kendisi de özellikle bu linkte de belirttiğin markayı (kayseri pazarı) kullanıyor ama sürekli gittiği bir aktar'dan alıyor. (fiyatı son hatırladığıma göre 17 tl civarı idi)... aktar'dan alıyor olmasının sebebi ise şişeyi kontrol edebilmesi; tam renginin koyu kırmızı -vişne suyu gibi- olması gerekiyormuş - bazılarında çamurlaşmış gibi görünüyormuş...


  • evilliances  (21.03.20 04:56:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.