[]

Balkonda mangal yapsam ayıp olur mu?

Malum günlerde dışarıya çıkmamaya çalışıyoruz, Güzel bir terasım var ve yakın bir kaç daire var. Normalde bunu yapmak ayıp olur diye pek düşünmüyordum. Fakat şimdi karantina aldında bunu yapabilir miyiz acaba diye düşünüyorum.

Sizce mantıklı mı?
Teşekkürler.

 
mantıksız.


  • tepedeki psychedelic adam  (20.03.20 20:39:45) 
asıl şimdi daha ayıp, herkes evinde ve dolayısıyla rahatsız olacak insan sayısı daha fazla


  • cowboy  (20.03.20 20:41:48) 
olur tabi herkes evde.

mangalsızlıktan ölünmez herhalde, fırında pişirip yiyin yemeğinizi.

ayıp olmasının sebebi de sizin ne yediğinizi bilmeleri değil, rahatsız edici koku/is bırakıyor olmanız. kendi adıma apartman katlarında sigara içen, nebilim dışarıda ayakkabı/çöp bırakan komşuyla aynı etki.
  • jimjim  (20.03.20 20:45:40 ~ 20:51:32) 
Ayıbın yolu kayıp. Yap gitsin, paraları yoksa onların sorunu. Keyfinden ödün verme.


  • ryhmer  (20.03.20 20:47:55) 
En üst katta ya da terasta sorun olmaz. Rüzgarın yönü de önemli.


  • Erva  (20.03.20 21:02:19) 
Teras farklı balkon farklı. Teras zaten bunlar için var.


  • ihanet kac kisilik  (20.03.20 22:02:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.