[]

migrosların standart bir mal kabul günü var mı?

bugün mecburen bi migrosa gittim sabah erken saatlerden ama o saatte bile insanlar vardı ve çok fazla mal eksiği vardı. şimdi sanal marketten sipariş vereyim dedim ama çoğu şey yine olmaz mı bilemediğim için sormak istedim migrosa malların belirli günlerde gelmesi gibi bir durum var mı?
 
gelsede çabuk biter şu sıralarda.


  • sutlu nescafe  (20.03.20 17:57:57) 
Bölgeden bölgeye değişiyor galiba; son bir haftada iki kere gitmek zorunda kaldim. İkisinde de makarna reyonunda eksik dışında her şey tamdi. Biri geçen hafta çarşamba biri de pazar günü.


  • fraise  (20.03.20 18:00:07) 
mutlaka haberiniz vardır da ben birkaç seferdir sanal marketini kullanıyorum fiyatlar aynı gibi zaten hatta kampanyalar oluyor. hiçbir yerde kolonya bulamıyorken sanal marketten direkt alabiliyorsunuz. sipariş de 1-2 güne teslim ediliyor kapıya kadar. tertemiz sistem.

sanal markette o an stokta bulamasanız bile hemen pes etmeyin birkaç saat sonra gelmiş oluyor genelde.

şu anda piyasada bulamadığımız ve olsa bile hepsiburadada falan 35-40 liralara satılan 400 ml selin kolonya 18 lira mesela. bakırköy için stok da var.
  • biseysorucam  (20.03.20 21:51:30 ~ 21:53:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.