[]

windows sorunu

bir kaç yıl önce aldığım 2in1 10inç bir tablet/bilgisayarım var.
bunda yanılmıyorsam windows 10 kuruluydu. bir gün kitlendi ve kurtarma yapacak kadar bile açamayınca tamamen formatlayıp internetten bulduğum bir windows 7'yi kurdum.

üzerinde gelen windows'la gayet akıcı çalışıyordu fakat bunu kaldıramıyor sanırım. aletin hdd'i 32gb zaten, güncelleme bile yapamıyor.


sorum şu: bunu ilk aldığım zaman üzerinde olan windows'u bulup edinme, lisanslama vd şansım var mı?

 
Win7 home basic kurıp öyle bir dene.
Win 7 tablet uyumluluğu hakkında bir nilgim yok ama win10 a göre daha iyi ve akıcı çalışması lazım.
Mecburen indirmek zorunda oldukların hariç güncellemeleri de kapat çok gerekli değil.
  • Erva  (20.03.20 12:05:50) 
hocam
win 10 home kur
win 7 nin ne driver i var ne bir şeyi var
en az yer kaplayan windows 10
güncelleme yaptikca
harddiski temizle diye bir şey var oradan eski dosyaları temizlersin
bir de takabiliyorsan micro sd kart takılması lazım
  • kingcyrax  (20.03.20 13:53:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.