[]

Nerede calisayim?

Doktora tezimi yazıyorum. Bir gun, bir di bile vakit kaybetme luksum yok. Malum eve kapandik. Fakat evde kucuk cocugum var. Asla izin vermiyor yazmama. Calistigim kurum kapali, odama da gidemem o yuzden.

Riske girmeden, arabayla nereye gidip laptopu takip calisabilirim İstanbul'da sizce?


 
sizi almayı kabul ederse, tek yaşayan ve karantina halindeki bir arkadaşınızın evi olabilir.


  • lil siztah  (20.03.20 10:55:02) 
kurum kapalı olsa da, odaya girişe izin verecek güvenlikçiler yok mu?


  • halanne  (20.03.20 11:24:32) 
Üniversite kütüphanesi?


  • superfluid  (20.03.20 11:33:53) 
üni kütüphaneleri kapalı demeye geldim


  • windows95  (20.03.20 11:39:59) 
danışmanından yardım iste. Zaten okulda bütün akademisyenler. Bir yer ayarlar sana.


  • westblack  (20.03.20 11:44:54) 
soruyu ben sordum zannettim.

en iyisi gece çalışmak üzerine düzen kurmaya çalışmak.
  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (20.03.20 13:07:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.