trafik cezası kesilen yerin neresi olduğu nasıl bulunur?

hız limitini aşmış ve trafik cezası yemişim. şöyle yazıyor:
İZMİR-ÇEŞME DKY KM:17-42 HIZ TAHDİDİ KM/S 90 GÖRÜNTÜ SAKLAMA SÜRESİ 1 YIL URLA SULH CEZA HAKİMLİĞİ

bunun tam neresi olduğunu internetten bulabilir miyim? 17-42. km'ler arasının neresi olduğunu gösteren bir harita var mıdır?

izmir-cesme DevletKaraYolu diyor. Tahminim eski narlidere giselerin oradan basliyor. 17.km hemen Guzelbahce kavsagindan sonrasi oluyor. 42.km de zeytinler cikisina denk geliyor.

  • crucio  (19.03.20 23:42:39)
peki o gün o saatte tam nerede olduğum biliyorsam ve bulunduğum noktada sabit radar yoksa? polis herhangi bir noktada durup bana radarla ceza kesebiliyor mu? bunun fotoğraflı kanıtı olması gerekmez mi?

  • silent enigma  (19.03.20 23:45:35)
Bu cezayı nerede gördünüz, e-devlette mi? E-devlette cezayı görüp ödedikten 1 ay sonra eve tebligatla fotoğraflı asıl ceza gelmişti bende, sizde de öyle olacaktır.

  • opucuk baligi  (19.03.20 23:50:26)
2 ay önce de benzer bir ceza yemiştim, tebliğde fotoğraf yoktu. mümkün mü bu şekilde fotoğrafsız ceza yollamak?

  • silent enigma  (20.03.20 00:36:34)
çeşme otoyolunda bildiğim kadarıyla gişe geçişlerine göre hesaplama yapılıyor.

  • surprise  (20.03.20 01:10:53)
otoyol değil de bu, eski çeşme yolu.

  • silent enigma  (20.03.20 01:12:50)
bana izmir'de hiçbir zaman cezam görüntülü gelmedi. bu ceza büyük ihtimalle gezici radar cezası. o taraflarda çok gezici var çünkü.

ortalama hız alınan kısıma gelmeden yemişsin sanırım.
  • false pretension  (20.03.20 01:20:11 ~ 01:20:27)
dava açmadan, cimer üzerinden itiraz edebilir miyim cezaya?

  • silent enigma  (20.03.20 01:24:26)
epttavm.com diye bir site üzerinden beyan ile ödedim az önce cezamı, güvenilir bir site midir sizce? sistemde çıkmayınca beyan ile ödedim, sonra içime sinmedi de pek :) ama ödemiş bulundum.

  • silent enigma  (20.03.20 01:25:55)
@slient güvenilir bi site.

  • valarmurgulis  (20.03.20 02:54:36)
Cimer'e yaz emniyet genel mudurlugu bilmem kac numaralı cezanın görüntülerini istiyorum diye. Ben yazdim 1 hafta içinde gönderdiler.

  • karacigerim vur kadehlere  (20.03.20 08:36:54)
böyle geliyorsa tek duran kamera kayıtlı radar aracından yazılmıştır. ortalam adres olursa fahriler yazıyor.

  • mikahakkinen  (20.03.20 09:08:35)