[]

Korona geçirmiş olma ihtimalim?

bundan bir 15 gün önce 2 gün boyunca sebepsiz yere ateşim çıktı ve öksürüyordum bacaklarim bile ağırıyordu burun akıntısıda vardı. portakal yedim tylot falan düzeldim bu hastalık böyle geçirilen bir şey mi? yoksa atlatacak olsanda temiz bir hastanelik ediyor mu?
22 yaşındayım 
Genclerin bir kısmı gayet hafif bir şekilde atlatabiliyor ama sizinki mevsimsel grip de olabilir.


  • fraise  (19.03.20 23:30:21 ~ 23:32:06) 
covid'in en belirgin semptomları ateş, öksürük ve nefes darlığı fakat aynı belirtilerin görüldüğü 3024298 hastalık daha sayılabilir. o yüzden kesin bir şey söyleyemeyiz. özellikle genç yaş grubu ve ek hastalığı olmayanların büyük kısmı covid'i daha hafif atlatabiliyor. kesin hastanelik olacaksın diye bir şart yok yani.


  • nrmnm  (19.03.20 23:49:35) 
Bunu öğrenmeniz arkadaşlarında dediği sebepten pek mümkün değil. Nefes darlığı biraz ayırt edici sadece


  • neysene  (20.03.20 05:44:46) 
En az 3 gün boyunca hiç düşmeyen ateş demişti bi doktor, 3.günden sonra hastaneye gitmek gerekiyomuş.


  • megalomaniac  (20.03.20 10:03:02) 
bu seneki grip de fena idi, aynen dediğiniz şekilde, kasım-aralık aylarında bütün ofiste sıra ile hepimizi gezdi. Virüsü alan 4-5 gün evde yattı, kendine gelemedi.
Ayak parmaklarım bile ağrıyordu...
İşin özü grip de olması çok muhtemel.
  • cursor  (20.03.20 10:37:42 ~ 10:38:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.