[]

Apple notebook için şarj adaptörü

Makul fiyatlı sıfır ya da ikinci el için nereye bakmak lazım? Yabancı olduğum bir konu, öneriniz var mı?
Şu mıknatıslı olanlardan. Emin değilim ama sanırım 2007 olabilir (değişiyorsa modele göre kontrol ederim)
Teşekkürler.


 
2015 başı macbook pro imiş :)


  • kisa  (19.03.20 19:49:36) 
çok çakması var. pahalı da bi ürün. o yüzden appleın sitesinden ya da bilindik sitelerden şaşma. ikinci el sahibinden ve letgoda bulabilirsin.


  • jelly bear  (19.03.20 19:58:36 ~ 19:58:52) 
2015 ise hic riske girmeyin o cihaz daha uzuuuun yillar gider. o sebeple bunu alin 579 liraya

www.apple.com

tabi surdan bakin once, iki tipi var support.apple.com
  • yoggi  (19.03.20 20:14:35) 
çakmasını almayın, şarj devresini bozuyor ve daha pahalıya maloluyor.


  • fever  (19.03.20 20:47:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.