[]

Dizi önerisi?

İzleyecek Dizi arıyorum yabancı.
Türü fark etmez.
Ama finali olsun.
Öyle cross over, spin off falan süründürmesinler.
Güzel bi finali çekilmiş olsun.
Sonu bombok bi yere çıkacaksa bu tünele girmenin alemi yok. :)

 
mini dizilere bak o halde, 1 ya da 2 sezon sürüyor, sezonlar kısa oluyor. olay örgüsü en baştan nasıl biteceği planlanarak çekiliyor.
buna uyan önerim the night of.
ama bir de true detective gibi bir dizi var ki, efsane. her sezonu ayrı bir olay ve oyuncular olduğu için ilk sezonu mini dizi gibi. gelmiş geçmiş en iyi dizi sezonlarından biridir.
  • Bruce  (19.03.20 18:17:41) 
Good Omens, mini dizi, güzel finalli.


  • kobuzchu kiz  (19.03.20 18:41:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.