[]

5 gün oldu Muhabbet kuşum ikinci yumurtayı yapmadı nedendir

Sb.
5 gün önce yuvasına ilk yumurtasını birakan muhabbet kuşum aradan geçen zamanda ikinciyi çoktan bırakması gerekirken ne yazık ki onunla kaldı. Acaba nedendir bu ? Hani bir ihtimal belki yine yapar diye bekliyorum ama 5 gün geçti zannetmiyorum artık 2.yi.

Sizce neden bu şekilde olmuştur? Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim teşekkürler.

 
bıraktığı yumurta kızgınlık yumurtası olabilir belki. çiftleşmelerine denk geldiniz mi? benim sultan papağanlarım da ilk başta sadece kızgınlık yumurtası bıraktı, biz de devamını bekledik, olmadı, o zaman anladık boş yumurta olduğunu. 4-5 ay sonra normal yumurtladı.


  • Gonul isleri  (19.03.20 15:03:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.