Berbere gidiyor musunuz?

Açık değil mi? Nasıl tıraş olacağız? Uzun zamandır da aksatıyordum halim fena. Berberler önlem almış mıdır?

valla ben makine alıp biraderle deneme yapacağım. en kötü 3 numaraya vururuz kelleyi.
berbere gidilecek zaman değil.

  • orijinal nick bulamadim  (19.03.20 11:39:34)
hep gittiğin bir berberse zaten güvenirsin. ilk defa gittiğin bir yerse de sabah 9'da ilk müşteri olarak git.

  • yedek  (19.03.20 11:44:01)
benzer soruyu ben de sormuştum. www.eksiduyuru.com

gitmedim ben. evde makine var, tarakları da var makinenin ama yalnız yaşadığım için enseyi düzeltmek çok problem olacak. o yüzden tıraş da olmadım. saçma sapan bir şekilde uzatmaya karar verdim. Belki bir arkadaşımı falan çağırıp 5 numarayla girişirim diyorum iyice rahatsız ederse.
  • jackyr  (19.03.20 12:13:25)
bu dönemde bu risk alınmaz.

  • surprise  (19.03.20 12:18:27)
Ben de gidecektim ama vazgeçtim. Evde makina falan da yok gerçi. Varsın saç sakal bir birine karışsın. Çok önemli değil.

  • amortisman  (19.03.20 12:31:14)
ya cnn türk'te profesör çıktı, berbere gidin ama bekleyenlerle aranıza mesafe koyun dedi. traşı sanki kendi kendimize oluyormuşuz gibi... esnaf odaları falan belli ki iyi baskı yapıyorlar. dün de ismail saymaz taksiciler yevmiyelerini çıkartamıyorlar dedi...

gitmeyin abicim.
  • malheiros  (19.03.20 12:54:34)
dün gittim. hakkınızı helal edin.
işe gitmeye devam ediyoruz. yani eğer iş izni verilmezse berbere de gitmek zorundayız. otobüse de binmek zorundayız. tüm bu hareketliliğin sebebi bir.
en kötüsü eve gittiğimde yaşadığım vicdan azabı. Acaba virüs taşıyor muyum? Acaba evdekilere bulaştıracak mıyım? Bu panik hali hepimizi daha da hasta edecek.
  • cliquot  (19.03.20 13:17:18)
evde traş makinesi vardı.
12 mm kafasıyla heryeri eşit kestirdim (3'e vurdurmak gibi). 3 ay idare eder beni.

  • aslindasorunumpsikolojik  (19.03.20 13:27:17)
berberimi aradın. bugün kapatma kararı aldık dedi.

  • violetsky  (19.03.20 14:16:46)