Malum spoilerlı Death Note sorusu

Dizinin en malum spoilerı uyarısı, izlemediyseniz okumayın.

Şimdi ben bu animeye bayaa bi önce başlamıştım, hatta çocukken tv'de izlediklerimi saymazsak izlediğim ilk anime. Sonra L ölünce bıraktım. Devamının da çok kötü olduğunu söylüyor izleyen herkes. Benim de izlemek için hevesim kalmamıştı hiç.

Geçen pazar günü nöbette boş zamanlarımda 20 dakikalık dizi aksın diye tekrar başlamıştım. Bu FBI ajanının nişanlısının intihar ettiği bölümdeyim. Sonuna kadar izlemeli miyim sizce diziyi? Son bölümüne, Kira'nın ölüm sahnesine falan göz atmıştım ama aradaki Milo mudur Near mıdır o veletlerin sahnelerini hiç bilmiyorum neredeyse. Sonuna kadar izlemeye değer derseniz şimdi kaldığım yerden devam edip izlerim. Yok değmez derseniz başka bi şeyler bulurum izleyecek.

Ne yapayım sizce?

izle.

  • müptezel dostoyevski  (18.03.20 21:26:09)
İzle. L gördüğüm en kötü karakterlerden. Nesini abartıyorsunuz da bu kadar süleyman çakır öldü tepkisini veriyorsunuz anlamadım. Mello ve eküri si gayet iyi l'den de hatta.

  • The Student  (18.03.20 22:33:52)
@The Student

Süleyman Çakır denyosuyla L'i mi kıyasladın şimdi -.-

Olayın zeki olup olmama boyutunu geçiyorum, gayet tatlış bir karakter ve tema müziği harikaydı. Çok anime izleyen biri değilim ama en sevdiğim anime karakteri one punch man'deki Saitama ile beraber sdhsdh
  • nundu  (18.03.20 22:41:37)
izleme yarısından sonra boka sarıyor

  • egokalp  (18.03.20 23:03:29)
death note'u daha yeni bitirdim sayılır. izlemeden önce hakkında hiçbir şey okumamıştım.

finalden sonra aklıma gelen ilk şey, L'den sonraki bölümlerin inanılmaz kötü olduğuydu. daha sonra yorumlara göz gezdirdiğimde, bu kadar çok insanın aynı fikirde olduğunu görünce şaşırmıştım.

izleme bence.
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (19.03.20 13:34:09)
L öldükten sonra izlemiş olmak için izledim L sonrası sıkıldım

  • basond  (19.03.20 14:18:24)