Western Union Sistem Arızalı

Bugün hangi bankaya gittiysem “sistem arızalı” diyor.

Sürekli bankaya gidip sormadan, sistemin çalışıp çalışmadığını kontrol edebileceğim bir yer var mı?

(“Western’in müşteri hizmetlerini arayın” demeyin, adamlar yarım yamalak Türkçe ile benim derdimi bile anlayamıyorlar)

hesabınız varsa garanti online işlemlerden kontrol edebilirsiniz.
ya da bir tanıdığın hesabı varsa o da olur. başkası adına gelen para çekilebiliyor muydu emin değilim.

  • orijinal nick bulamadim  (18.03.20 14:03:29 ~ 14:14:47)
İş bankası İnternet bankacılığından anında halledilir.

Bunun haricinde PTT daha kolay sistem çalışıyor diyor diğer banka şubelerine göre.

Bu arada ilerisi için aklınızda bulunsun western union yerine moneygram dan yollasınlar. Kuveyttürk kolayca veriyor ve alıyor hem de daha ucuz.
  • ihanet kac kisilik  (18.03.20 15:55:17)
@ihanet kac kisilik,

ben western union'da işlemimi mobil uygulamadan başlatıyorum daha sonra banka şubesinde çok daha hızlı bir şekilde hallediyorum. İnternetten transferin ilk kısmını ben yaptığım için ödedediğim komisyon çok daha az

örneğin 250 dolar için normalde 30 DOLAR masraf alıyor www.westernunion.com ancak
online başlatırsan 250 dolara YALNIZCA 4 DOLAR masraf alıyor

Bu şekilde 4-5 kez gönderdim

[url=hizliresim.com]

Ayrıca önerdiğin moneygram'da 250 dolar göndermek için 29 dolar masraf istiyor :)
www.kuveytturk.com.tr
  • gokhanbulut  (18.03.20 16:22:28 ~ 16:33:31)