Microsoft Teams

merhaba,

teams üzerinden organizasyonumuzda bulunmayan ancak office kullanıcı olan fransadaki partner firmamızdaki çalışanlarla iletişim kurabilir miyim? bahsettiğim şey toplantı değil, direkt Skype Chat ortamı

Şirket dışı bağlantılarınız ile video konferans görüşmesi gerçekleştirebilmek için:

Outlook Uygulamasından Takvim’e giriş yapıp ,
Yeni Teams Toplantısı butonuna basıp ,toplantıyı oluşturmanız ve katılımcılar ile eposta ile paylaşmanız yeterli olacaktır.
  • tahtakafa  (18.03.20 11:31:05)
video egitimler: support.office.com

  • tahtakafa  (18.03.20 11:31:44)
teams chat e yeni gectik biz de skype tan.
soyle dusunuyorum, karsi taraf sizin organizasyonunuzda degilse ama ayni sirkete bagliysa toplanti harici chat gibi iletisim kurulabilir. cunku ben de ayni sirketten ama farkli accounttan arkadasimla konusuyorum.
ayni sirket degilse sanmiyorum. genelde sirketler kendi calisanlari olacak sekilde ayarliyor lisanslari.

ama emin degilim. fikir yurutuyorum.
  • interview with the vampire  (18.03.20 11:31:57)
amacım görüntülü toplantı değil direkt chat, yani IM gönderebilmek ama yine de teşekkürler.

@interview;
ben de böyle tahmin ediyorum yani karşımdakinin teams kullandığından eminim ama domaini farklı olduğu için teamste aratınca bulamıyorum
  • KidLazer  (18.03.20 12:39:26)
aratinca bulamiyorsaniz eger chat ile baglanti kurmak bence mumkun degil. cunku ben arkadasi aratinca gorebiliyorum external olarak.

  • interview with the vampire  (18.03.20 13:21:00)