[]

Skolyozu olan birine karşı

***Fotoğrafı kaldırdım ihlal olduğu için.

Tutumunuz ne olur? Yani sevgili olur musunuz, evlilik düşünür müsünüz?

Flört ettiğiniz kişi size bunu söylese soğur musunuz o kişiden, görüşmeyi keser misiniz?

İki cinsiyet için de soruyorum. Kalıtımsal bir durum yok ve kişinin günlük hayatını da olumsuz yönde etkilemiyor diyelim. Sadece görüntü olarak bir bozukluk var ama kıyafet üzerinden de belli değil. Sadece çıplakken dışarıya yandıyan bir durum.

 
sevgili de olurum, evlilik de düşünürüm.


  • candide  (17.03.20 21:54:22) 
Bende kifoz var, aşk hayatım bu yüzden sekteye ugramadi hiç :)


  • epistemic_regress  (17.03.20 21:57:05) 
Derecesini bilmiyorum ama omuzlarım bayağı ileride, yandan cidden kötü duruyor.


  • epistemic_regress  (17.03.20 22:01:10) 
Kıyafet üzerinden belli değil demişsiniz. Flört ettiğiniz kişi söylemiş, yani sadece çıplakken fark edilecek bir durum. Yani normalde dahi fark edilse güzellik çok geçici. Yarın öbür gün sakat kalmayacağımızın garantisi yok. Sevgili de olurum, evlenirim de.


  • senolll  (17.03.20 22:15:40) 
Spor-pilates vb. ile sağlığına dikkat ediyorsa tabi ki etkilemez görüntüsü nasıl olursa olsun. Evlenirim de sevgili de olurum.
Hatta böyle gündelik yaşamı çok etkilemeyen fiziksel farklılıklar tuhaf bir merhamet uyandırarak çok çekici geliyor bana.
Ama hastalığım var diyip yayıp yatıyorsa, dikkat etmiyorsa kendine saygısı yok ve tembel derim, uzaklaşırım.
  • megalomaniac  (17.03.20 23:43:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.