[]

Olası bir durumda solunum cihazı (corona)

hangi ürünü nasıl kullanmak gerekiyor? olası bir risk durumunda hastanelerle uğraşmak yerine annemi babamı kendim evde kurtarmak istiyorum. doktor arkadaşlarım var ve tıbbi yardım alabilirim. Sadece bana lazım olacak araç gereçleri söyleyebilir misiniz?

Teşekkürler.


 
bunu doktor arkadaşlarınıza sormanız gerekmez mi? nasıl bir tedavi uygulanacağını normal vatandaştan çok doktorlar bilirler bence.


  • candide  (17.03.20 14:17:27) 
Sadece solunum cihazıyla tedavi edilmiyorlar.

Şu an birçok ülke birden farklı ilaç kullanıyor, bu ilaçlar kanser tedavisinde kullanınanlardan tutun, immun destekleyicilere kadar birçok türde ve sizin ulaşabileceğiniz ilaçlar değil. Reçetesiz satılmıyorlar.

Yalnız solunum cihazıyla kimseyi kurtaramazsınız, boşuna paranızı harcamayın.
  • buf-e kür  (17.03.20 14:48:03) 
evet ben de hiv tedavisinde uygulanan ilaçların korona için uygulandığını okudum. ülkemizde de öyle. solunum cihazı yetersiz kalabilir demek ki.


  • anarsika  (17.03.20 14:51:13) 
İranın yardım için attığı bir twitte ihtiyaç listesi vardı. Ona bir bakın


  • neysene  (17.03.20 15:12:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.