fm 2008

sevgili brian clough severler,

yıllardır bu fm (cm) denen zaman öldürgecini oynarım, buna bir çare bulamadım, bin bilsen de bir bilene danış demişler ben de onun için bir sorayım dedim;

şimdi evde boş boş otururken dedim ki şu nottingham'ı alayım büyük hocanın anısını yâd edeyim. neyse takımın başına geçtim, kadromu kurdum, sistemimi kurdum ama bir sorun var ki bir türlü çare bulamadım. takım çok gol atan bir ekip, olabildiğince atak bir futbol oynuyoruz (4-3-1-2) buraya kadar tamam, ama 46 maçlık sezonda en az 20 maç 3-0'dan 3-3, 4-0'dan 4-4'e, 3-0'dan 3-4'e dönen maçlarla dolu. artık çıldırma noktasına geldim, kalecidendir dedim kaleciyi değiştirdim olmadı, 1. division'dandır dedim, championship'e çıktık orda da devam ediyor. hayır, yıllardır oynuyorum savunmanın ve kalecinin mal goller yedirmesine alıştım, artık çok koymuyor ama bu dönen maçlar sinir hastası etti. bu nedendir ola ki? tavsiyeleri alabilirsem çok mutlu olacağım...

forum.cmfmfan.com bu sitede hangi fm'yi oynuyorsan gir taktik bolumune cok guzel taktikler var ozellikle 2010 oynuyorsan eger tokatspor diye bir taktik var bide onu dene derim cok işime yaradı valla super bi taktik.

  • hiyartobaggio  (26.04.10 23:22:08)