borsada olanlar

11.30 larda thyao almıştım, zarar gittikçe artınca satmaya gitmedi elim ve parayı unuttum artık. ama bu saaatten sonra da göz göre göre düşerken hiçbir şey yapmamak zor gelmeye başladı. mesela şu an tabanda yarın veya öbür gün yeşil yakması mümkün değil.

siz ne yaptınız, zarar kes mi yoksa beklemede misiniz?

Zarardayım ama göreceli düşük fiyattan aldım düşmey başladığında. Dip fiyatını tahmin edemedim, daha da düşer konusunda çok da emin olamadım coronanın buralara geleceğine inanmıyordum.

Thy maliyetim 8.7, Tüpraş 92, halk 5.06 beklemedeyim. Şu sıralar tekrar alım yapmak gibi bir niyetim var ama cesaret edemiyorum.
  • mg3929  (17.03.20 13:06:26)
14,32 Maliyet, ne olacaksa olsun dedim bıraktım

  • okumakserbestbegenmeksart  (17.03.20 13:06:52)
thy bende de zarar ama bekleyeceğim bu kağıt için nasıl olsa yükselecek. nakit ihtiyacı yoksa satmanın anlamı yok.

  • duyurukullanıcısı  (17.03.20 13:07:42)
O mlaiyetle zarar kesilmez. Beklemek zorundasiniz artık. Herkesin zararı en az yüzde elli. Nakitiniz varsa sular duruldugunda maliyet indirirsiniz.

  • gameofannen  (17.03.20 13:22:45)
borsa 110 bin altına indiğinde kademe kademe alım başlamıştım ama buralara kadar geleceğini herkes gibi ben de tahmin edemedim. zarardayız sorun değil illa ki çıkacak.

ancak yükselirken al diyenleri de anlamıyorum, piyasa döndüğünde cebinde parası olan ağalar tavana 100 bin lot koyacak, hisseler belki bi hafta tavan tavan gidecek nasıl alacaksınız yükselirken bana da söyleyin.

sıra size gelinceye kadar kağıtlar zaten %50 prim yapmış olacak
bilemedim ..
  • technicalte  (17.03.20 14:01:30)
bir miktar para gecti elime. su dusen bankadir bilmemnedir hisselerinden alasim var what say you?

  • alperz  (17.03.20 14:18:26)
burdan denenir. ama 80bin kırılsa satmak üzere denenir.

  • lata  (17.03.20 14:31:00)
Maliyet düşürücem dipten alıp beklemedeyim

  • sta  (17.03.20 15:13:31)
sokağa çıkma yasağıyla falan daha da düşebilir. artması için bir ışık şu an için yok. 2 hafta daha düşer diye düşünüyorum. ben ne olursa olsun satıp zarardan kar etmeye çalışıyorum. zararın neresinden dönsen kardır.

yatırım tavsiyesi değildir
  • konsomatrix  (17.03.20 15:34:41)
THY'yi 5'lerden almıştım 2016 civarı. Satmayan beynimi sikeyim :)

  • noluyo yaa  (17.03.20 15:44:14)